WITAMY
O NAS
STANDARDY
POLITYKA FIRMY
PROGRAMY UNIJNE
WYPOSAŻENIE
OFERTA
KONTAKT

O Nas

Poligraficzne Przedsiębiorstwo Usługowo – Wytwórcze PROGRAF rozpoczęło produkcję opakowań termozgrzewalnych w Tarnowie Podgórnym w styczniu 1991 roku. Jest to kontynuacja działalności w branży opakowań kosmetycznych i spożywczych w Poznaniu od 1984 roku.

Od ponad dwudziestu lat sprawdza się formuła przedsiębiorstwa jako firmy rodzinnej z wyraźnie określoną odpowiedzialnością, krótkim obiegiem informacji i nie limitowanym czasem pracy kierownictwa. Ułatwia to zagwarantowanie naszym klientom niezawodności i terminowości dostaw, oraz szybkość wdrażania nowych projektów.

Taka formuła zarządzania pozwala nam również na nie obciążanie klientów zbędnymi kosztami

Położenie firmy w okolicy gdzie zainwestowała czołówka światowej poligrafii pozwoliło nam na harmonijny wzrost w warunkach łatwego dostępu do wysokiej kultury technicznej. Nasze usytuowanie okazało się również bardzo korzystne dla codziennej współpracy zarówno z klientami krajowymi jak i zagranicznymi.

Udawało nam się zawsze utrzymać bardzo niską fluktuację kadr. Wszyscy nasi fachowcy mają obecnie kilku bądź kilkunastoletni staż pracy w naszej firmie. Mamy nadzieję, że na lokalnym rynku pracy cieszymy się dobrą opinią.

Ustabilizowana sytuacja kadrowa pozwala z kolei na lepsze identyfikowanie przez klientów zleceń z konkretnymi osobami. Naszych pracowników staramy się cały czas systematycznie dokształcać do najnowocześniejszych technologii zarówno w kraju jak i za granicą. W połączeniu z długim stażem pracy w poligrafii daje to wysoki poziom profesjonalizmu.

Dzięki takim założeniom mamy spore sukcesy w długookresowej współpracy z klientami. Obsługujemy w ścisłych więziach kooperacyjnych tych samych klientów po kilkanaście lat. Z powodzeniem konkurujemy z dużymi koncernowymi drukarniami opakowań. Zwraca uwagę rosnący eksport naszych opakowań do krajów Starej Unii Europejskiej najczęściej prowadzony na zasadzie dostaw „just in time”.

Aby zapewnić naszym klientom możliwie najwyższy poziom technologiczny, oprócz inwestycji w sprzęt i w kształcenie załogi cały czas staramy się inwestować w rozwój technologiczny, w kontrolę jakości i w infrastrukurę firmy.

Jesteśmy okresowo poddawani przez naszych głównych odbiorców auditom do których Państwa zachęcamy. Mamy wszyscy świadomość, że oprócz tego, że opakowanie musi niezawodnie spełniać wymagania technologiczne, sanitarne i estetyczne bardzo liczy się też zwykłe zaufanie i pewność dostaw.

ZAPRASZAMY DO WIZYTY KONTROLNEJ U NAS